20 - 05 - 2018

IMG 1

Календарь

Календарь

Вітання Предстоятеля архієпископу Сєвєродонецькому та Старобільському Никодиму з 10-літтям Сєвєродонецької єпархії

gerb BMOЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,

ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ НИКОДИМУ,

АРХІЄПИСКОПУ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОМУ І СТАРОБІЛЬСЬКОМУ

 

  

Ваше Високопреосвященство!

Прийміть сердечні поздоровлення з празником Всіх Святих та 10-літтям утворення Сєвєродонецької єпархії Української Православної Церкви.

Існуючи тут на землі, Церква Христова невпинно прямує до Царства Небесного, згуртована навколо Євхаристичної Чаші у Божественній Літургії на чолі з єпископом. В єднанні з ним громада вірних залучається до живої традиції Апостольського передання, володіє всією повнотою ієрархічного устрою та має відчутний і видимий зв’язок з Вселенською Православною Церквою.

Десять років тому рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви була утворена окрема Сєвєродонецька єпархія. З того часу, край, що розкинувся на широких просторах Сіверського Дінця, очолюваний власним архієреєм, отримав новий імпульс для свого духовного розвитку. Завдяки архіпастирській опіці Преосвященних владик єпархія розквітла прекрасними храмами і монастирями, недільними школами та молодіжними об’єднаннями. І Ви, дорогий Владико, зберігаючи та примножуючи надбання Христове, як добрий пастир, любов’ю і терпінням облаштовуєте церковне життя регіону, зміцнюєте церковну дисципліну та охороняєте єдність Тіла Христового від всіляких підступів ворога, чим стяжаєте собі неложне дерзновіння предстати перед Богом зі словами: Ось я та діти, що дав мені Господь (Iс. 8:18).

Сьогодні, незважаючи на складні часи збройного протистояння, яке калічить долі тисяч людей, Церква продовжує нести слово євангельської правди і духовної втіхи усім струдженим і обтяженим (Мф. 11:28) та звершувати справи милосердя, являючи образ живої віри, яка діє любов’ю (Гал. 5:6).

З вдячністю за понесені труди та зважаючи на старанне архіпастирське служіння, вважаю можливим удостоїти Вас ордену святого апостола Іоанна Богослова І ступеню.

Поділяючи з Вашим Високопреосвященством, кліриками, чернецтвом і вірянами радість ювілею єпархії, молитовно бажаю всім доброго здоров’я, бадьорості духу, всесильної допомоги від Господа у трудах во славу Його Святого Імені та многих літ, сповнених надії на вічне життя і спасіння.

Нехай Пастиреначальник Христос неустанно утверджує Вашу Святиню в звитяжній ході за Ним, дарує мир і благоденство боголюбивій пастві, що знаходиться під Вашим святительським омофором.

 

З любов’ю во Христі 

 

+ ОНУФРІЙ,

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

 

11 червня 2017 року,

м. Київ

ПРАВЯЩИЙ АРХИЕРЕЙ
Youtube

youtube

VK

vk

Facebook

facebook

Наш баннер

 

katalog ssilok

arxiv

3350641
Сегодня
Вчера
Всего
3058
2156
3350641