26 - 05 - 2020

15.05.2020 Поздравление Предстоятеля УПЦ Высокопреосвященнейшему митрополиту Никодиму

moПоздравление Предстоятеля УПЦ Блаженнейшего митрополита Онуфрия Высокопреосвященнейшему Никодиму, митрополиту Северодонецкому и Старобельскому, с Днем рождения.

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,

ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ НИКОДИМУ,

МИТРОПОЛИТУ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОМУ І СТАРОБІЛЬСЬКОМУ

Христос воскрес!

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

Сердечно вітаю Вас з 45-річчям з дня Вашого народження.

День Вашого народження, це день, коли Божа благодать явила цьому світові мужа ізбранного, який сам восхотів ходити у світлі Христовому і який нині показує багатьом дорогу до світлого життя во Христі.

У цей визначний день Вашого ювілею, молитовно бажаю Вам, дорогий Владико, душевного миру, тілесної кріпості, невичерпної радості во Христі Іісусі та щедрих милостей від Великодаровитого Владики Неба і землі. Нехай Господь, Який від єдиної крові створив весь рід людський, Своєю багатою милістю зробить дні Вашого земного служіння і життя довгими, красивими, мирними і сповненими надії на вічне спасіння і життя.

З любов’ю во Христі Воскресшому

ОНУФРІЙ,