15 - 04 - 2021

IMG 0104

Расписание богослужений

IMG 8925

Православный календарь

Календарь

Важливо: статті закону, які регулюють релігійну діяльність

IMG 2801З метою недопущення порушення законів та Конституції України, обмеження прав і свобод громадян та запобігання порушення прав на свободу віросповідання, публікуємо роз’яснення чинного законодавства, яким регулюються питання релігійної діяльності:

Повноваження сільських, селищних, міських рад визначені у розділі 11 Конституції та розділі 2 Закону, - до них не належить вирішення питань щодо організації діяльності релігійних громад.

17.01.2019 Верховною Радою України прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законів України (щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи)» № 4128-д від 16.01.2019, яким встановлено, що рішення про зміну підлеглості та внесення відповідних змін або доповнень до статуту ухвалюються не менш як двома третинами від кількості членів релігійної громади, (а не територіальної громади),  необхідної для визнання повноважними загальних зборів релігійної громади відповідно до її статуту (положення). 

Тому всі рішення, які приймають на зборах територіальної громади відносно релігії, є незаконними і не можуть бути виконаними. 

Висновок: втручання територіальної громади в діяльність релігійних організацій буде порушенням ст. 11, 35, 37 140 Конституції України, наслідком чого може бути притягнення окремих посадових осіб до відповідальності за ст. 161, 178, 179, 180, 341 Кримінального кодексу України.

Таким чином, всі питання, які виникають відносно релігії, в тому числі і питання щодо зміни конфесій, належать виключно до компетенції релігійних громад, учасниками яких є віряни, відповідно до Церковного статуту релігійної організіцїї.

За матеріалами Офіційного сайту УПЦ

ПРАВЯЩИЙ АРХИЕРЕЙ
Youtube

youtube

Telegram

telegram

Instagram

Instagram

VK

vk

Facebook

facebook

Наш баннер

 

katalog ssilok

arxiv

5640434
Сегодня
Вчера
Всего
265
2234
5640434

Спутниковое телевидение Луганск. Ресиверы. Т2 приставки. Установка. Настройка. Сервис Спутниковое телевидение Луганск Установить спутниковую антенну луганск, спутниковое тв в луганске, спутниковое тв без абонплаты Луганск